Škoda Fabia 1,2

23.01.2017 12:17 | Hlavní město Praha | Praha | Auto-moto | Osobní automobily

První majitel, koupeno v ČR, plná servisní historie a pravidelný servis, letní/zimní gumy, CD přehrávač, tažné oko, manuální převodovka, nastavitelný volant. Vůz je veden jako nákladní, drobnou změnou pevných zadních sedadel pro 4místa k sezení, pro naplnění tehdejší možnosti odečtu DPH u firemních vozů. STK do 08/2019, vůz je plně funkční, používán pro cesty ČB-Hluboká. Důvodem prodej vozu je rušení pobočky k 1.3.2017. V rámci transparentního prodeje nabízíme možnost odvozu vozu ke zvolenému servisu pro kontrolu stavu.

Cena: 54 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...