Dětská postýlka

20.01.2017 10:02 | Pardubický kraj | Pardubice | Dětské potřeby | Dětský nábytek

Dětská postýlka
Rozměry dětské postýlky: 120 x 60cm. Postýlka je dodávána bez matrace. Rozměr matrace pro tuto postýlku je 120 x 60cm. Celková výška postýlky je 87 cm. Dětská postýlka je vyrobena z bukového dřeva vysoké kvality, barevné doplňky z MDF desky. Dětská postýlka má regulovatelný rošt, který lze nastavit do různých poloh, vyndavací příčky a čtyři kolečka opatřená brzdou. Velmi odolná a pevná konstrukce se skvělým dílenským zpracováním zaručuje postýlce dlouhou životnost. Postýlka je pokryta speciálními ekologickými laky a barvami pro dětský nábytek, které mají příslušné certifikáty. Popis a návod montáže dodáváme s výrobkem. Matrace a dětské povlečení nejsou součástí postýlky.

Cena: 1 350,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...