Citroen C8

19.01.2017 13:50 | Hlavní město Praha | Praha | Auto-moto | Osobní automobily

Svítí airbag a kontrolka motoru píše se antipolution fault, jezdí v nouzovem režimu občas chvilkově normálně, provedena regenerace PDF a doplnění aditiva, najeto 255900 km, váha vzduchu vadná, nejdou smazat zavady na diagnostice, větší únik motorového oleje, ovládání oken řidiče vadné, potrhaná sedadla přední, vadny bezbarvý lak hlavně na přední haubně a další poskozeni dle fota, prasklý zadní nárazník, uvolněné tapecírunky dveří, xenonová světla,zimni pneu cca 70%, tmavá zadní okna, přídavné topení a klimatizace funkční, elektricky posuvné oboje boční dveře i na dálku, vyhřívaná a elekricky ovládaná přední sedadla, centrál na dálkové ovládání, nové závěsné zařízení, 3krát střešní okna, Al. Kola, sedm míst k sezení v autě šest sedadel, k vozu přidám nový zadní díl výfuku a 3D karbonovou fólii na určenou na přední kapotu.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a příjmení: Lukáš Veselý

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Kontakt na inzerenta

Jméno a příjmení: Lukáš Veselý


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...