Tablet LTLM Premium

06.01.2017 12:53 | Kraj Vysočina | Jihlava | Mobily, komunikace | Tablety a iPady

Parametry a specifikace: Operační systém Google Android Verze operačního systému Android 4.4 KitKat Úhlopříčka displeje 7" (17,78 cm) Frekvence procesoru 1,5 GHz Počet jader procesoru 2× Model procesoru ARM Cortex A7 Rozlišení a Displej Úhlopříčka displeje 7" Rozlišení v pixelech 1024 × 600 Technologie displeje TFT Typ dotykového displeje Kapacitní Funkce Funkce Wi-Fi Paměť Velikost úložiště 8 GB Operační paměť 1 024 MB (1 GB) Typ interního úložiště Flash Slot pro paměťovou kartu Micro SD Maximální velikost paměťové karty 32 GB (32 768 MB) Fotoaparát Rozlišení fotoaparátu 0,3 Mpx Barva Barva Šedá Rozhraní Rozhraní tabletu USB Micro 2.0, Výstup pro sluchátka Rozměry Šířka 182 mm (18,2 cm) Výška 121 mm (12,1 cm) Hloubka 11 mm (1,1 cm) Nelze se připojit na účet Google a Google play

Cena: 999,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...