SNOWBOARD SET ROXY

02.01.2017 15:01 | Jihočeský kraj | Tábor | Sport | Zimní sporty

Značkový snowboard set pro začínající až středně pokročilé slečny. Dámský univerzální snowboard Roxy, model Sugar Banana ban s barevnými designovými prvky a inovativními technologiemi. Začátečnice i pokročilé riderky udělá opravdu šťastné kdekoliv na kopci! Snowboard Roxy Sugar Banana ban 15/16 Délka snowboardu 142 cm z kategorie Dámské snowboardy Roxy . Cílem bylo prkno, které si Vás rychle získá a bude se těžko opouštět. Perfektní první prkno na učení. Nádherně točivé a obratné v každém terénu. Banana technology zaručuje příjemné a pohodlné svezení, takže se neseká hrana při jízdě.

Vázání na snowboard DRAKE QUEE je dámské snowboardové vázání za skvělou cenu Vás překvapí svými parametry. Odlehčený delta baseplate z kombinace nylonu a skelných vláken. Kovová patka, highback v unikátním dámském profilu s měkčeným EVA polstrováním, pevný kotníkový MFC strap, přední strap možno zapínat jak přes vršek, tak přes špičku boty. Lety prověřené přezky MAC 4 fungují i v největších mrazech, proti otřesový systém tlumení na baseplate. Klasický disk pro montáž ke snowboardu. Určení: All mountain/ univerzál.

Cena: 5 690,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...