TELEVIZE LCD FULL HD 94cm SAMSUNG LE37B550

29.12.2016 10:14 | Liberecký kraj | Česká Lípa | Elektronika | Televize, přijímače

Kvalitní LCD televize černé barvy s velkou úhlopříčkou 94 cm. Tento model Vám nabídne dokonale ostrý a čistý obraz s vysokým rozlišením 1920 x 1080. Sledovat můžete jak analogovou, tak digitální televizi s normou DVB-T či DVB-C. Širokoúhlý formát 16:9 a umožňuje tak sledování většiny DVD filmů na celé obrazovce bez pruhů, zkreslení nebo deformace. Integrované stereo reproduktory o výkonu 2 x 10 W a 2 subwoofery disponují efektem SRS TruSurround a automatickou korekcí zvuku. Kvalitu obrazu si ještě můžete vylepšit třemi různými režimy zobrazení pro hry, sport a filmy.

K televizoru můžete připojit například digitální fotoaparát či videokameru, DVD rekordéry a přehrávače nebo počítač. Samozřejmostí jsou dva SCART konektory, čtyři HDMI, komponentní a kompozitní vstup, VGA D-Sub konektor pro připojení počítače nebo audio vstup i výstup. Pro maximální pohodlí lze všechny funkce ovládat přiloženým infračerveným dálkovým ovladačem.

Cena: 3 999,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...