Sprchový kout 80-90 x 80-90 cm

28.12.2016 09:39 | Zlínský kraj | Uherské Hradiště | Domácnost | Koupelna

Sprchový kout ERICE 80-90x80-90 cm. Jedná se o praktický variabilní sprchový kout, který je vyroben v klasickém avšak velmi moderním designu. Díky jednoduchému designu se hodí do každé koupelny. Samotný sprchový kout je vybaven bezpečnostním sklem o tloušťce 4 mm, které je zasazeno do moderního hliníkového rámu v bílé barvě. Dveře koutu jsou posuvné a vybaveny dvojitým ložiskem pro bezproblémové fungování. Z praktické stránky jistě oceníte vycvakávací ložiska na dveřích, díky kterým se při údržbě dostanete i do těch nejhůře dostupných míst. V případě nestandardních rozměrů sprchového koutu bezesporu přivítáte možnost regulace rozměru a to v rozmezí až 10 cm. Sprchový kout je dodáván bez sprchové vaničky.

Cena: 4 100,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...