Vysavač na okna

19.12.2016 14:39 | Královéhradecký kraj | Trutnov | Bílé zboží | Drobné spotřebiče

Ideální nástroj pro vysání přebytečné vody a dokonalé vyleštění oken, dlaždic i sprchových koutů. Vysavač přitom funguje na integrovanou baterie, takže vás nebudou omezovat nepraktické kabely – výdrž na jedno nabití přitom činí až 30 minut. Naplno navíc běží pouze při kontaktu s vysávanou plochou, jinak se automaticky přepne do stand by režimu, aby maximalizoval výdrž. Vysavač je plně kompatibilní se systémem Click, díky tomu můžete dokoupit například teleskopickou tyč a pohodlně uklízet i těžko dostupná místa. Díky jednomu přístroji tak můžete mít dokonale uklizenou celou domácnost. Manipulace s vysavačem je navíc velmi snadná a vysušit i vyleštit okna už nebude žádný problém. Pokud chcete mít neustále dokonale čistou domácnost, případně musíte čistit velké plochy, je Window Cleaner jednoduše jasnou volbou.

Cena: 749,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...