Jídelní stůl

08.12.2016 14:56 | Královéhradecký kraj | Jičín | Domácnost | Kuchyně a jídelny

Prodám jídelní stůl lamino jádrový buk. Používaný 1 rok, pro nás bohužel malý. Bez poškození, pouze kousek vyštíplé desky od nože (viz detail). Jídelní stůl HELENA roztahovací 70 x 110 (150) cm Roztahovací jídelní stůl HELENA je vyroben z dřevotřískové LTD desky. Hrany stolové desky jsou olepeny plastovou ABS hranou. Technická specifikace: šířka: 70 cm délka: 110 cm, po roztahu 150 cm výška: 76 cm rozpětí nohou - délka: 79 cm rozpětí nohou - šířka: 51 cm síla stolové desky: 3,6 cm pofil noh: 5x11 cm.

Cena: 1 200,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...