Značkový kočárek pro dvojčata

01.12.2016 09:46 | Olomoucký kraj | Olomouc | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

KOČÁR ZA ČTVRTINOVOU POŘIZOVACÍ CENU! Dovoz v okruhu 25 km zájemci zdarma, možnost osobního převzetí OLOMOUC nebo VYŠKOV. V PŘÍPADĚ ZÁJMU DETAILNÍ FOTOGRAFIE SKUTEČNÉHO STAVU KOČÁRU LZE OBDRŽET E - MAILOVOU CESTOU! Jedná se o kompletní sestavu značky Easy Walker duo v černé barvě Platinum (ilustrační foto v příloze). Hluboký kočárek má dvě oddělené korbičky se samo skladným systémem složení a s dvěma celtami, je nepoškozený, snad jen provozní opotřebení po dobu 9 měsíců (rok nákupu podzim 2012). Sportovní kočárek má spravovány stříšky a zipy, nese známky dvouletého užívání. Originál příslušenství tvoří dvě pláštěnky s otevíratelným otvorem a dvě síťky proti hmyzu na korbičky, jednu pláštěnku a moskytiéru na sportovní verzi, příruční tašku na madlo s dvěma termoboxy a skládací přebalovací podložkou, dva zimní fusaky z dutého vlákna a duo nánožník. Součástí nejsou adaptéry pro uchycení autosedaček a slunečníky. Původní cena setu je 36.000,- Kč (dokumentace výrobce je součástí předání). Do prodeje zahrnuji jen nepoškozené věci (korbičky, pláštěnky, síťky, podložku), zbývající části poskytnu zdarma pro úplnost funkčního celku (sportovní kočárek, moskytiéru, fusaky, tašku a nánožník), ne jednotlivě. Obchodní ceny se pohybují například okolo 5.000,- Kč za korbičku, 300,- Kč za pláštěnku malou, 900,- Kč za pláštěnku velkou, 200,- Kč za síťky, 100,- Kč skládací přebalovací podložka. Požadovala bych za vše 9.000,- Kč, kočár je zachovalý (pár nitek ve clonách, neznatelně poškozené polstrování na madle, poškozena podšívka tašky, nánožník šité poutko), nyní ve stavu hluboké verze s korbičkami , preferuji osobní předání v Olomouci. Firma Easy Walker je hlavně výrobcem kočárků pro dvojčata, které jsou moderní, jednoduché, lehké (cca 15 kilo), skladné a zároveň hodně vydrží, části jsou pratelné, kola uložená na ložiskách, přední kola otočná, vlastní odpružení, nákupní košík (nosnost kočáru až 50 kg), výškově nastavitelná rukojeť, každé dítě má svoje vlastní polohování a svou stříšku s integrovanou sluneční clonou, úložné kapsy, já jsem byla velmi spokojena. Rozměry jsou 100 x 100 x 78 cm, takže se projede standartními dveřmi o 80 cm. V případě zájmu mě kontaktujte e – mailem, odběr a způsob platby po dohodě. Možnost i zprostředkování prodeje druhého autentického kočáru v barvě šedé. VŠE ČERSTVĚ VYPRANÉ A ZAJIŠTĚNA VÝMĚNA PNEUMATIK!

Cena: 9 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...