Masážní rohová vana RAVAK

30.11.2016 14:53 | Hlavní město Praha | Praha | Domácnost | Koupelna

Luxusní rohová vana RAVAK ROSA II s bohatým doplňkovým příslušenstvím Unikátní vyztužení polyesterovou pryskyřicí plněnou skelným vláknem (PU PLUS), která zajištuje lepší bytelnost, zvukově izolační vlastnosti - u hydromasážních van velice praktické a především TEPELNĚ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI, které zabraňují chladnutí vody ve vaně Rozměry: 150x105x50 Včetně panelu, baterie a sifonu PC 55.000,- Viz nacenění přímo od RAVAKu (bez baterie), zde můžete ověřit: http://hms.ravak.cz/cz/ravak-hms Doplňkové příslušenství: podhlavník, madlo, čelní panel Čelní panel lze využít nebo nikoli. V panelu je po pravé straně výřez pro stupačky 34x8 cm viz foto. V případě, že vanu chcete zastavět a obložit dlaždicemi, panel vůbec nepotřebujete. Vana je kupována před rokem, ve skvělém stavu. Vana se nachází v bytě v Sokolově.

Cena: 19 900,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...