Postýlka Stokke Sleepi

23.11.2016 14:38 | Hlavní město Praha | Praha | Dětské potřeby | Dětský nábytek

Postýlka Stokke Sleepi Natural (přírodní bukové dřevo). Oválná a fantasticky funkční postýlka s nastavitelnou výškou roštu, kolečky s brzdičkou (možnost pohybu po bytě tak, jak potřebujete), matrací s pratelným potahem. Rozměry (v x h x d) jsou 86 x 127 x 75. Nesmrtený skandinávský design, který se v nezměněné podobě vyrábí už léta. K postýlce přidám i držák na nebesa (v bílé barvě) a nová dětská prostěradla. Postýlka byla intenzivně používána, ale je v perfektním stavu, žádné poškození. Jen pro info: k postýlce je možno dokoupit i set na změnšení pro úplně malé miminko (cca první 4 měsíce) nebo naopak na zvětšení pro dítě až cca do 10 let, případně ji rozdělit na 2 křesílka.

Cena: 8 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...