Ergonomické nosítko pro miminko a batole

16.11.2016 11:47 | Hlavní město Praha | Praha | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Nabízim k prodeji nové neznačkové ergonomické nosítko. Miminko je v nosítku doporučováno nosit od 3,5kg (do 5,5kg pouze s novorozeneckou vložkou, která není součástí balíčku) do 20kg. Nosítko je vybaveno:nastavitelným bederním pásem, nastavitelnými bočními přeskami, prodyšnou podšívkou, ramenním popruhem pro optimálni rozložení hmotnosti a kapuckou na upevnění hlavičky či proti slunci. Nosítko má dále vpředu reflexní nášivku slona. (Míry nosítka jsou: celková délka bederního pásu 134cm, délka tělíčka nosítka 45cm, šířka tělíčka nosítka 37cm, délka nastavitelných popruhů 59cm). Materiál je 100% bavlna. Barva nosítka je svetle zelena.

Cena: 950,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...