Tablet LTLM S7

04.11.2016 12:56 | Hlavní město Praha | Praha | Mobily, komunikace | Tablety a iPady

V aukci naleznete repasovaný tablet LTLM S7 používaný 2-3 měsíce.
Jedná se o tablet, který je plně funkční a před zahájení aukce proběhla důkladná kontrola v servisní středisku a případné chyby byly odstraněny nebo vyměněny za nové díly.
Tablet je včetně nabíječky a dostanete fakturu o koupi, které slouží jako záruka.
Záruka na toto repasované zboží je půl roku.
Zboží zasíláme dobírkou prostřednictvím expresní balíkové služby nebo je možný osobní odběr na prodejně v Olomouci (Libušina 101,77211).

Parametry a specifikace: Operační systém Google Android Verze operačního systému Android 4.1 (Jelly Bean) Úhlopříčka displeje 7 " (17,78 cm) Frekvence procesoru 1 GHz Počet jader procesoru 1× Úhlopříčka displeje 7" Velikost úložiště 4 GB Model procesoru ARM Cortex A8 Rozlišení a Displej Úhlopříčka displeje 7" Rozlišení v pixelech 800 × 480 Technologie displeje TFT Typ dotykového displeje Kapacitní Funkce Funkce Wi-Fi Paměť Velikost úložiště 4 GB Operační paměť 512 MB (0,5 GB) Typ interního úložiště Flash Slot pro paměťovou kartu Micro SD Maximální velikost paměťové karty 32 GB (32 768 MB) Fotoaparát Rozlišení fotoaparátu 0,3 Mpx Rozlišení druhého fotoaparátu 0,3 Mpx

Cena: 599,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...