KOLOBĚŽKA

17.10.2016 15:10 | Plzeňský kraj | Plzeň-město | Sport | Další sporty

FREESTYLOVA robustní sportovní koloběžka určena pro freestylovou jízdu a triky. Stupeň únosnosti sportovního zatížení 2,5. Hlavové složení se závitem. Je celá vyrobena ze slitiny hliníku - řídítka i deska je vyztužena , takže koloběžka snese zatížení až 100 kg. Kolečka o velikosti 100x24mm mají hlinikový střed Kolečka jsou z materiálu PU Hi rebound - 85A, Jsou použita ložiska ABEC 7 carbon. Koloběžka má zadní brzdu.Celková hmotnost koloběžky je 3,5kg. V našem e-shopu je možné zakoupit i jednotlivé náhradní díly. Doporučené použití - rekreační sport Maximální zatížení: 100 kg Barva černá Materiál - ALu slitina, hmotnost 3,5 kg Kolečka 100 x 24 mm, ALU core, Hirebnound 85A Ložiska ABEC 7 carbon Šířka řídítek 43 cm, výška řídítek 82 cm, délka stupátka 33 cm, celková délka 65 cm.

Cena: 1 600,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...