Tiskárna čárového kódu

12.10.2016 14:22 | Jihomoravský kraj | Znojmo | Elektronika | Ostatní elektronika

Tiskárna čárového kódu Zebra GX420t, 203dpi, 104mm, USB, Termotransfer, Odlepovač Termotransferový tisk, 203 dpi, 4 "šířka tisku, USB, sériové, paralelní rozhraní, Zásobník Zahrnuje napájecí kabel EU / UK a USB kabel. Nejlepší v rychlosti a výkon ve své třídě Zebra GX420t je snadno ovladatelný, flexibilní a spolehlivá. Termální přenos Zebra GX420t má nejjednodušší pásky nakládací systém kolem. GX420t produkuje 203 dpi rozlišení tisku při rychlostech až 6 ips, a stejně jako všechny modely GX, že je to dobře hodí pro širokou škálu aplikací a díky průmyslu na široký výběr možností. Zebra GX420t nabízí širokou škálu možností, včetně 802.11b / g nebo pomocí bezdrátového připojení Bluetooth a Ethernet 10/100, kromě standardního USB / sériový / paralelní. Zařízení je vyzkoušené na prototypové výrobě, plně funkčí. Účel prodeje je bohužel nevyužití Zebry na seriových zařízeních.

Cena: 2 900,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...