Kočárek

12.10.2016 14:20 | Olomoucký kraj | Olomouc | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Kočárek je v TOP stavu, žádné škrábance ani fleky. Kočárek je velice prostorný. Využívaná pouze hluboká korba cca 6 měsíců. V ceně je veškeré příslušenství (pláštěnka, síťka proti hmyzu, nánožník, prodloužené lůžko, přebalovací taška). Kočárek je v ZÁRUCE do 07/16. Parametry: - výškově nastavitelná kožená rukojeť - přední kola otočná s aretací - velká nafukovací kola - možnost nasadit korbu i sportovní sedačku po i proti směru jízdy - polohovatelná zádová opěrka (4 polohy) - nastavitelný sklon opěrky zad v hluboké korbě - 5-ti bodové bezpečnostní pásy - polohovatelná podpěrka nohou - prostorný nákupní košík - větrací síťka na v boudičce korby i sporťáku V případě zájmu není problém zaslat více fotek i informací. Při rychlém jednání možná sleva.

Cena: 6 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...