Kočárek Jané Slalom Reverse

11.10.2016 14:22 | Středočeský kraj | Mladá Boleslav | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Nabízím sportovní kočárek Jané Slalom Reverse v barvě moden red z roku 2009. Námi požívaný cca 1,5 roku. Součástí nánožník,originální pláštěnka Jané, ručně háčkovaná dečka naší babičkou, přídavný látkový držák na rukojeť a zdarma taška (nejvíce využívaná). Kočárek nese známky běžného používání viz foto. Vhodný na běžné ježdění. Pro sportovní aktivity (brusle, běh) je potřeba seřídit ruční kotoučovou brzdu a vyladit nasazení pneumatik na zadních kolech (zakoupeno již s neoriginálními pneu, námi zakoupeny nové, ale je znát, že nejsou originál Jané). Nožní brzda seřízena. Vše ostatní v pořádku. Ke kočárku mohu dle zájmu přidat hlubokou korbu a autosedačku Strata v červené barvě. Oboje dokupováno zvlášť (určeno pro Jané Slalom pro), ale plně kompatibilní s podvozkem Reverse. Cena za celý komplet 2300 Kč.

Cena: V textu

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...