Kočárek TAKO ALIVE

04.10.2016 14:56 | Hlavní město Praha | Praha | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Prodám v perfektním stavu kočárek TAKO ALIVE po jednom dítěti. Kočárek (3 kombinace) je v plné výbavě + dokoupena AUTOSEDAČKA, SLUNEČNÍK a RUKÁVNÍK. Látka je voděodolná, hladká, jemná * Prostorná hluboká korbička pro pohodlí miminka s polohováním zádíček * Korbu i sport. verzi lze na konstrukci otočit po i proti směru jízdy * Sklápěcí stříška s praktickým odvětráváním * Korbičku je možno využít i jako kolébku * Sporťák můžete polohovat až do lehu * Sportovní korbička má polohování zad i nožiček * 5-ti bodové pásy s polstrováním u sportovní korby * Madýlko sporťáku lze odejmout * Veliká nafukovací kola, přední otočná aretovací * Prostorný a dobře přístupný košík, * Kožená rukojeť s polohováním - ekokůže * V ceně: pláštěnka, taška na rukojeť

Cena: 6 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...