Lednička s Mrazákem Goddess RDB0143GW8

19.09.2016 15:10 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Bílé zboží | Ledničky a mrazáky

Cenově atraktivní kombinovaná chladnička, která se hodí pro skladování potravin ve dvou až tříčlenných rodinách. Nabízí totiž celkový užitný objem 212 litrů (171 litrů část chladící, 41 litrů část mrazící). Energeticky přitom patří do úsporné třídy A+, takže dlouhodobě ušetří vaši peněženku i životností prostředí. Potěší navíc také velmi tichým chodem – hlučnost v maximech totiž dosahuje pouhých 39 dB, takže se nemusíte obávat, že by vás spotřebič rušil.

I přes příznivou cenu je k dispozici funkce automatického odmrazování chladící části, která vám ušetří mnoho času při údržbě. Celkově tento model můžeme doporučit všem zákazníkům, kterým jde především o spolehlivý chod, úsporu energií a příjemnou cenu. Pokud oželíte nadstandardní funkce, jedná se o perfektní volbu.

Tichý chod.
Hluk tohoto modelu nepřesahuje hladinu 39 dB, čímž se řadí mezi tišší chladničky. I přes nízkou cenu se tak může měřit s mnohem dražšími modely s invertorovým kompresorem, které se vyjímají právě minimální hlučností.

Energetická třída A+.

Tato chladnička se řadí mezi spotřebiče energeticky úsporné třídy A+. Maximální spotřeba tak dle garance společnosti nepřekročí 208 kWh za rok, což je cca 0,57 kWh za jeden den. To je při celkovém netto objemu 212 litrů velmi dobrá hodnota.

Vnitřní uspořádání chladničky.

Celkový objem chladničky činí 171 litrů a je velmi prakticky rozdělen pomocí čtyř polic ze skla a dvou boxů pro skladování ovoce a zeleniny. Ve dvířkách pak najdeme ještě další čtyři poličky, z nichž jedna poslouží i pro skladování objemnějších lahví.

Vnitřní uspořádání mrazničky.

Užitný objem mrazící části činí 41 litrů, takže uspokojí středně náročné zákazníky. Je přitom rozdělen na dvě části pomocí poličky.

Její mrazící výkon je označen čtyřmi hvězdičkami, které značí nejvyšší mrazící třídu. Teplota dosahuje méně než -18 °C, takže lze potraviny bezpečně skladovat i dlouhé měsíce. Během 24 hodin zvládá zamrazit až 2,5 kg potravin. Akumulační doba při výpadu elektrické energie je 10 hodin.

Doplňující informace.

• volně stojící kombinovaná chladnička
• výška 143 cm
• energetická třída A+
• maximální roční spotřeba 208 kWh
• užitný objem chladničky 171 litrů a mrazničky 41 litrů
• hlučnost 39 dB
• 1 kompresor.

Cena: 4 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...