Jídelní židlička - Bébé Confort

15.09.2016 12:28 | Liberecký kraj | Česká Lípa | Dětské potřeby | Dětský nábytek

Prodám jídelní židličku Bébé Confort Omega Židlička je polohovatelná a výškově nastavitelná, takže dítě může stále pohodlně sedět, hrát si nebo i spát. Díky dvěma kolečkům lze s židličkou snadno popojíždět. Opěrka zad se dá nastavit do 5 různých poloh (rovná až šikmá poloha zad). Na výšku lze nastavit 7 různých pozic. Opěrka nohou má 2 pozice Židle má 5-bodové bezpečnostní pásy. Jídelní a hrací pultík lze snadno odpojit (buď celý pultík nebo jen horní část) a čistit. Celá židlička se dá snadno složit pro převoz. Je použitá, ale ve výborném stavu. Pořizovací cena byla okolo 4.000 Kč.

Cena: 1 290,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...