Sprchový kout Belly-O 120x80 (bezrámový luxusní)

14.09.2016 15:22 | Liberecký kraj | Semily | Domácnost | Koupelna

Bezrámový sprchový kout Belly-O v obdélníkovém provedení má bezesporu mnoho výhod. Kromě ceny, která je za nabízenou kvalitu velmi nízko, má námi nabízený bezrámový sprchový kout i jiná kladná specifika. Jsou jimi například vyrovnávací profily, aktivní ochrana skla proti usazování nečistot, tiché dovírání, systém nadzvedávacích pantů, výhody širokého vchodu a bezbariérového přístupu, chromované profily, snazší montáž a lišty maskující prvky montáže. Bezrámový sprchový kout disponuje svou jednoduchostí a elegantním vzhledem proto se v tomto případě opět potvrzuje, že v jednoduchosti je krása. Tento sprchový kout je vhodný použít v kombinaci s odtokovým kanálkem. Levou nebo pravou variantu sprchového koutu ovlivňujeme montáží.

Rozměry sprchového koutu Belly-O jsou: 120x80x200 cm.
Výplň: bezpečnostní tvrzené sklo - čiré.
Síla skla: 6 mm.
Povrchová úprava: chrom.

Cena: 9 999,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...