ODPADKOVÝ KOŠ

09.09.2016 12:07 | Středočeský kraj | Kutná Hora | Domácnost | Ostatní nábytek

Funkční odpadkový koš s víkem a otevíráním nožním pedálem. Ideální pro moderně zařízené interiéry. Vyroben z práškově lakovaného kovu. Díky víku je obsah koše uzavřen a není vidět. Základ koše se speciálním profilem pro stabilizaci koše při stoupání na pedál. Díky tomu se koš při otevírání nenaklání. Vnitřní vědro vyrobeno z polypropylenu. Je to materiál velmi hladký, díky tomu snadno čistitelný. Postačí jej opláchnout vodou nebo otřít papírem. Díky snadno vytahovatelnému a snadno čistitelné vnitřní nádobě nemusíte používat sáčky a můžete tak ušetřit. Výrobek renomované firmy MELICONI. Italský design, krásný vzhled a funkčnost.

Cena: 290,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...