Masivní postel, komoda se zrcadlem, 2 noční stolky

09.09.2016 12:06 | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Domácnost | Postele, matrace

Prodám masivní postel a skříňku se zrcadlem z portugalského kaštanu, s mramorovou deskou. Rozměr postele 210 x šířka 230 cm, rozměr matrace cca. 205 x 220 cm, celková šíře včetně nočních stolků 330 cm. Postel je na pravé straně odřená od stěhování (viz foto). Výška zadního čela 110 cm, předního čela 50 cm. Jinak je postel v pořádku, bez dalších poškození. Je nutné koupit novou matraci. Rozměry skříňky š 113 cm x h 50 cm x v 87 cm skříňka x v 91 cm zrcadlo. Dva malé šuplíky a 3 velké. Noční stolky jsou z jiného dřeva, ale barevně ladí, jen mramorová deska je tmavá.

Cena: 7 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...