Kočárek Mima Xari

07.09.2016 14:36 | Plzeňský kraj | Plzeň-město | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Prodám kočárek Mima Xari v šedé barvě koupený v prosinci 2013 s veškerou výbavou (hluboká korba, startovací sada - matrace do korby a lehátko do sportovní verze - bledě růžová, sportovní verze, síť proti hmyzu, pláštěnka, přebalovací taška (zip je pouze podomácky opravený, reklamaci neuznali, ale taška plně využitelná), adaptéry na autosedačku Be safe, zimní doplňky - rukávník, nánožník, boudička, zimní fusak.
Kočárek je ve velmi dobrém, zachovalém stavu, pouze kosmetické vady (mírné škrábance používáním- foto pošlu na žádost). Velmi praktický, lehký, složitelný i do malinkého auta (Nissan Micra...)

Cena: 12 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...