LCD monitor Samsung 20"

06.09.2016 13:47 | Pardubický kraj | Ústí nad Orlicí | Elektronika | Televize, přijímače

Prodám funkční LCD monitor Samsung, uhlopříčka 20". Součástí je napájecí zdroj. Specifikace převzatá od výrobce: Širokoúhlý LCD displej Samsung P2070 významného asijského výrobce, představuje kvalitní dvacetipalcový LCD displej moderního, ultratenkého vzhledu. Rám displeje je velmi úzký a jen zvýrazňuje jeho elegantní leskle černý vzhled. Dobré zobrazovací vlastnosti a jejich maximální využití zajišťují technologie jako je např. MagicTune či MagicBright. Pokud jde o obrazové vlastnosti, tento displej Vás možná mile překvapí. Jeho doporučené rozlišení je 1600 x 900 bodů.a svítivost 250 cd/m^2 . Monitor nabízí vysoký dynamický kontrast 50000:1, navíc displej překvapí vynikající dobou odezvy 2 ms(šedá-šedá). Tyto vlastnosti spolu s dobrým úhlem viditelnosti (160° ve horizontálním a 170° ve vertikálním směru) z něj činí ideální monitor pro naprostou většinu činností, sledováním videa počínaje a hraním her či grafickými aplikacemi konče. Displej jako komplet náleží mezi středně těžké LCD monitory, jeho hmotnost činí zhruba 3.3 kg, což je podstatně méně než srovnatelným CRT monitor. K počítači je displej možno připojit pomocí DVI konektoru. Nechybí ani velmi nízká spotřeba typicky 26W za provozu. Rozměry tohoto monitoru s nohou jsou (Š x V x H) 500 x 382 x 190 mm s podstavcem.

Cena: 800,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...