Kávovar Grundig

31.08.2016 14:09 | Karlovarský kraj | Karlovy Vary | Bílé zboží | Drobné spotřebiče

Výkonný kávovar zajišťující skvělou chuť (jakoby jste si dělali kávu sami). Porovnat s jiným výrobkem Technické parametry Kapacita hrnků 12 Příkon 950 W Barva Černá Funkce uchování teploty (ano/ne) Ano Typ kávovaru (kategorie) Kávovar Vybavení Vysoce kvalitní skleněná konvice (1,8 l) Teplota vody: 93 °C. Automatická funkce Anti Drip Vyjímatelná filtrační vložka a otočný filtr 950 W Vlastnosti Vysoce výkonný kávovar s nerezovými komponenty o výkonu 950 W. Kvalitní skleněná konvice (1,8 l) na přípravu až 12 šálků kávy najednou Teplota vody: 93 °C. Automatická funkce Anti Drip zabraňující nechtěnému odkapávání Snadné čištění díky vyjímatelné filtrační vložce a otočnému filtru.

Cena: 699,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...