Automatická pračka vrchem plněná Laden EV 1045

25.08.2016 15:20 | Plzeňský kraj | Domažlice | Bílé zboží | Myčky, pračky

Nová vrchem plněná automatická pračka značky Laden EV 1045, jedná se o licenční výrobu značky Whirpool - není problém se servisem ani náhradními díly. Český návod. Energetická třída A+, Fuzzy logic, Kapacita praní 5 kg, Objem bubnu 42 l, Spotřeba vody 45 l, Otáčky odstřeďování 1000 ot/min,Hlučnost při praní 59 dB.
Hlučnost při odstřeďování 76 dB, Referenční program bavlna 60°C bez předpírání, Trvání referenčního programu 150 min,Počet programů 18 (Bavlna 3, Syntetika 3, Jemné prádlo 2, Vlna 2,
Ruční praní 2),intenzivní odstřeďování,Jemné odstřeďování,Odložené odstřeďování,Intenzivní máchání,ECO praní, Průměr otvoru bubnu 195 mm,Easy opening, Elektronické ovládání, Řízená optimalizace spotřeby vody, Kontrola tvorby pěny, Systém vyrovnávání nestability, Systém proti mačkání.
Rozměry s obalem (v x š x h) 95 x 44 x 70 cm.
Hmotnost s obalem 60 kg.
Rozměry (v x š x h): 90 x 40 x 60 cm.
Hmotnost : 58 kg.

Cena: 3 990,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...