Manželská postel Pusch s lamel. roštem a matrací

22.08.2016 13:56 | Jihočeský kraj | Jindřichův Hradec | Domácnost | Postele, matrace

Exkluzivní postel v provedení EKO kůže. Součástí dodávky jsou: kvalitní lamelový rošt (2 x 17 lamel, uchycených v plastových pouzdrech) a 1 ks masážní matrace 200 x 160 cm s nosností 2 x 110 kg.

Postel v kombinaci s lamelovými rošty a matracemi je zárukou dobrého odpočinku. Díky kvalitní konstrukci a dokonalému odvětrání matrace je kvalita spánku na vysoké úrovní. Při správné pokojové teplotě nedochází k pocení těla.

Vyrábíme tuto postel také v rozměru 200 x 180 cm za cenu 9.490,- Kč. V případě zájmu nám napište a my ji zde na aukru vystavíme.

Cena: 8 800,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...