Kočárek Camarelo Malaga 2015

17.08.2016 15:17 | Jihočeský kraj | Český Krumlov | 0 | 0

Prodám kočárek Camarelo Malaga 2015 - kompletní trojkombinace. Koupený srpen 2015, ještě rok záruka. Potah látka šedá v kombinaci s černou, příjemná na dotek. Kompletní vybavení, nafukovací kolečka, přední s aretací pro přímý směr, nastavitelná rukojeť. Hluboká korba cca 90 cm jedna z největších na trhu, polohovatelné dno, 2 polohy sluneční clony. Sporťák s vyjímatelnou vložkou. Vajíčko s novorozeneckou vložkou, sluneční clona, včetně adaptérů. Pláštěnka, síťka proti hmyzu, rukávník Emitex na zimu, taška na rukojeť, velký úložný prostor na podvozku plně zavíratelný. Všechny části jdou otočit oběma směry. Veškeré potahy jdou svléknout a vyprat. Jako nový, vše velmi málo používaný, cca 2 měsíce vajíčko, 2 měsíce hluboká korba, 1 měsíc sporťák, pak jsme koupili jiný.

Cena: 7 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...