OPERÁTOR/KA CALL CENTRA

15.08.2016 13:48 | Moravskoslezský kraj | Ostrava-město | Práce | Volná místa

Požadujeme: Požadujeme: - kvalitní mluvený projev - velmi dobré komunikační schopnosti - schopnost pohotově reagovat - přátelská a proklientsky orientovaná osobnost - praxe v komunikaci po telefonu výhodou, nikoliv však podmínkou (vše, co budete pro práci potřebovat, vás rádi naučíme) - uživatelská znalost práce na PC (jednoduchá administrativa).

Nabízíme: Nabízíme: - práce na dohodu nebo HPP - zajímavé finanční ohodnocení - fixní mzda a bonusy z prodejů - pracovní doba od 7:30h do 15:30h. - firemní benefity - práce v přátelském kolektivu - příjemné a klidné pracovní prostředí - firemní akce a školení - možnost zdokonalení se v komunikačních a prodejních dovednostech.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...