SKLOKERAMICKÁ DESKA GORENJE

10.08.2016 14:07 | Liberecký kraj | Jablonec nad Nisou | Bílé zboží | Sporáky a trouby

SKLOKERAMICKÁ DESKA GORENJE, ELEKTRICKÝ SPORÁK, TŘÍDA A. Pěkný elektrický značkový sporák GORENJE (typ přesně nevím, štítek rozmazán) sklokeramická deska-3x plotna, která je plně dostačující k vaření. O jednu plotýnku méně z duvodu menší šířky-50cm. Plotny jsou dostatečně velké a více místa kolem hrnce, tak aby uspokojili i náročné hospodynky, proto je o jednu méně (plotny jsou větší,tak aby se netísnily na malém prostoru 4 a bylo tam málo místa pro hrnce). Trouba s nastavením stupnu a regulací topného tělesa každého zvlášt (horní, spodní, obě zaráz).

Cena: 3 600,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...