ASISTENTKA PRODEJE

07.08.2016 12:36 | Liberecký kraj | Liberec | Práce | Volná místa

Požadujeme: Požadujeme: Vstřícný a pro-aktivní přístup k zákazníkům. Zodpovědný a samostatný přístup ke svěřeným úkolům. Minimálně středoškolské vzdělání. Časová flexibilita (práce o víkendech a svátcích). Schopnost pracovat pod tlakem. Orientaci na výsledky.

Nabízíme: Nabízíme: Motivující ohodnocení. Pravidelná profesionální školení. Práce v novém stylovém prostředí.

Popis:
Společnost Triumph International, je přední světový výrobce značkového spodního prádla. Hledáme kandidátky na pozici asistentka prodeje do nově otevřené prodejny v Liberci.
Náplň práce:
profesionální zákaznický servis na nejvyšší úrovni. Aktivní prodej a odborné poradenství na dané produkty. Monitorování a dosažení individuálního plánu. Práce s pokladnou a pokladním systémem. Budování pozitivního jména značky.
Středoškolské vzdělání. Časová flexibilita (práce o víkendech a svátcích). Schopnost pracovat pod tlakem. Orientaci na výsledky. Úprava vzhledu prodejny podle pravidel Visual Merchandisingu.

Cena: 15 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...