DĚTSKÁ DŘEVĚNÁ POSTÝLKA, NOVÁ MATRACE + KAPSÁŘ

06.08.2016 13:28 | Jihočeský kraj | Český Krumlov | 0 | 0

Nabízím pěknou dětskou polohovatelnou postýlku. Postýlka je od kojence až pro dítě cca do 3let. Má 3 polohy výšky matrace. Postýlka měla původně jinou barvu a je natřena na bílo. Součástí postýlky je 3 měsíce stará matrace, kupovaná pro špatný stav matrace předešlé. Tato matrace nikdy nebyla znečištěna, její stav je 100%. Dále je k postýlce na míru ušitý kapsář s motivem medvídka pů.

Výška postýlky je aretována 4ks šroubů, které nemáme původní (silné). Dočasně jsme tam dali slabší šrouby, takže pro jistotu dokonalé aretace je potřeba sehnat si krátké silné šrouby, což není nic složitého, my jsme to již neřešili. Šrouby které drží postýlku ze strany pohromadě jsou původní a 100%.

Cena: 890,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...