Mixér HAMILTON BEACH TEMPEST HBH650

02.08.2016 14:53 | Hlavní město Praha | Praha | Bílé zboží | Drobné spotřebiče

Mixér HAMILTON BEACH Tempest HBH650 s "Wave Action" systémem má jedinečnou nádobu a nože s čepelemi z nerezové ocele navrhnuté tak, aby neustále vmíchávali obsah s použitím kockového ledu do spodní části, z čeho je výsledkem vždy hladká směs bez hrudek. Jeho rychlost umožňuje mixovaní 0,5 l nápoje za 12 sekund. Dvě rychlosti "vysoká" a "nízka" spolu s funkcí "cyklusu pulzování" a "cyklusu prudkého stoupání" dávají přesnost mixování při široké variaci nápojových směsí. Přístroj má časovač s automatickým vypnutím, což je nepostradatelný prvek pro vytažené bary. Blikající červené světlo upozorní na nesprávné uloženou nádobu. Model HBH650 disponuje 1,8 l stahovatelnou, nerozbitnou polykarbonátovou nádobou. Stracý cca půl roku.

Cena: 800,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...