Obří gauč!

29.07.2016 12:17 | Hlavní město Praha | Praha | Domácnost | Sedačky, křesla

Gauč nese známky opotřebení. Přesto díky pevné látce na potazích (která se dá sundat a prát) není nikde roztržený. Gauč má zespodu v půlce masivní zoubky, díky kterým se dá rozložit na převoz v půli. Části nejsou na samostatné stání, musí do sebe zapadnou. Jedná se opravdu tedy jen o vychytávku na převoz. I přes roky skvělý vzhled i funkčnost.

U nás ho kromě lidí mohl využívat i pejsek, tudíž ač gauč projde těsně před převzetím hloubkovým čištěním, ty ostré krátké chloupky tam můžou zůstat.. Na druhou stranu gauč je tak pevný, že zvládne i drápky a řádění domácích mazlíčků bez újmy :).

Cena: 3 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...