Monitor Dell u3014

27.07.2016 15:42 | Liberecký kraj | Liberec | Počítače | PC příslušenství

Dobrý den, prodávám monitor Dell u3014. Monitor jsem zakoupil 29.03.2014 v CZC (doklad o koupi samzřejmě přidám), tudíž ještě je skoro rok v záruce. Dell nabízí NBD záruku (next bussines day - stane se Vám něco s monitorem a další pracovní den už by k Vám měl někdo z Dellu přijet a problém řešit). Za ty dva roky, co monitor mám jsem s ním neměl jediný problém a prodávám ho, protože přecházím na 144 HZ monitor. Při převzetí bych preferoval osobní odběr (bydlím v Liberci, kde Vám mohu monitor i předvést, že vše funguje jak má), ale můžeme se dohodnout i na předání třeba v Praze. Záleží na dohodě. Pokud jsem na něco zapomněl, tak mě prosím kontaktujte na můj e-mail: Guitar7even@email.cz, kde Vám rád zodpovím jakékoliv dotazy.

Cena: 15 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...