Snowboard Roxy Torah Bright XC2

25.07.2016 12:20 | Hlavní město Praha | Praha | Sport | Zimní sporty

Dámský snowboard Roxy je určený na all-mountain a design je navržen od Stephanie Smith. Byl používán jeden týden. Prohnutí XC2 BTX – má dvojitý cumber, ve středu pruží, má banánový rocker mezi nohama. Je určený pro free style, power jízdu, pro pokročilé jezdce s tvrdou agresivní formou. Shape: True Twin - má stejně dlouhou špičku i patu, takže je jedno, kterou stranou zrovna pojedete. Sintrovaná skluznice 9. 900. Magne – Traction – zvlněné hrany po celé šíří desky poskytují kontrolu a stabilitu i na ledu. Super ultra lehké a silné jádro Aspen. Top: New Clear Bio Plastic Beans. Flex: medium - firm, teren – All mountain, výška 149 cm, šířka 23. 9 cm, rádius 8. 0 m, wide: ne. Vhodné pro jezdkyně cca 90 kg / 170 cm.

Cena: 5 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...