Barevná laserová A3/A4 tiskárna OKI C822dn

14.07.2016 12:42 | Hlavní město Praha | Praha | Elektronika | Ostatní elektronika

Prodám barevnou laserovou LED tiskárnu OKI C822dn, formáty A3/A4, zakoupenou 8/8/2012, prodloužená záruka na 3 roky (doložím registraci produktu na oki.com). Pořídili jsme velkou, kancelářskou tiskárnu, nevyužijeme :( DUPLEXNÍ TISK!....OBOUSTRANNÉ. Plus síťová možnost tisku. Byla to plná výbava od OKI této řady Minimálně používaná, velice zachovalá. Pořizovací cena 25.000,- Kč.bez DPH Stav tonerů: přidáváme nové tonery, neoriginální od OKI v hodnotě 9400,- CZK bez DPH Doprava - česká pošta, nadměrná zásilka - 500,- Kč. (Nejlépe osobní odběr v Českých Budějovicích, 37004) Informace od výrobce: http://czech.oki.com/printers/colour-printers/a3-printers/detail.aspx?prodid=tcm:100-131707&tab=1

Cena: 23 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...