Mini postýlka

13.07.2016 14:17 | Hlavní město Praha | Praha | 0 | 0

Prodám mini postýlku Scarlett, rozměr 90x41. Postýlka je vhodná do malé ložnice rodičů, kteří chtějí mít miminko u sebe. U postýlky je možné stáhnout bočnici a tak ji přirazit k manželské posteli. K postýlce jsme si dokoupili zvlášť: - kolečka, - držák nebes, - matraci. Vše značka Scarlett. Dále je součástí: - nepropustná ochrana matrace, - povlečení mráček - potah na peřinku 120x90, - potah na polštář 60x40, - ochranný límec okolo 1/2 postýlky - nebesa - spací pytel, - rychlozavinovačka. Vše v modré barvě. Osobní předání v Praze nebo v Nymburce.

Cena: 1 200,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...