Postýlka IKEA

13.07.2016 14:17 | Jihočeský kraj | České Budějovice | 0 | 0

Prodáváme krásnou zelenou postýlku IKEA včetně matrace IKEA, deky, 2x povlečení, 2x prostěradlo a 1x mantinel přes celý obvod postýlky. Rošt postýlky je posunovací - dvě úrovně. Matrace je čistá, neproleželá a bez poškození. Postýlka je kromě jedné vnitřní lišty zcela bez poškození - na liště jsou trošku známky broušení zoubků:-). Byla bych raději, kdyby si zájemce pro postýlku dojel osobně, popř. po dohodě můžeme dovést (když to nebude přes celou republiku:-)). Ale zaslání Českou poštou je možné. Jakékoliv dotazy ráda zodpovím po telefonu či emailem.

Cena: 1 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...