**Žehlička na vlasy s iontovou a ozónovou úpravou

13.07.2016 14:15 | Jihomoravský kraj | Brno-město | Bílé zboží | Drobné spotřebiče

Rádi si upravujete svoje kudrnaté vlasy? Nebaví Vás příliš dlouho čekat? Právě pro Vás je tu unikátní Profesionální žehlička na vlasy JETT-100 s iontovou a ozónovou úpravou. Tato profesionální žehlička na vlasy JETT-100 se rozehřeje za pouhých 10 sekund a za další minutu a půl dosahuje teploty kolem 200°C. Pokud si tuto teplotu ovšem přejete. Profesionální žehlička na vlasy JETT-100 vám dává možnost si nastavit teplotu a to v rozmezí od 80-210°C, přičemž nastavení prochází dvojitou kontrolou pro zajištění Vaší maximální bezpečnosti a prodloužení životnosti výrobku. Profesionální žehlička na vlasy JETT-100 je horká za 10 sekund a za 90 sekund dosáhne teploty 210°. Vysoce lesklé a vysoce tuhé kvalitní a pružné desky ze 100% jednolité keramiky (společná šířka 28mm) navíc zajišťují stabilní a rovnoměrný rozvod tepla pro vytvoření hladkých, hedvábných a dlouho rovných vlasů. Nyní se můžete vydat tancovat a Váš účes vydrží až do dlouhého rána. Jednou z devíz profesionální žehličky na vlasy JETT-100 jsou právě keramické desky, které jsou odolné proti poškrábání, jejich povrch se tedy nikdy neopotřebuje a tudíž tato vynikající profesionální žehlička na vlasy JETT-100 s iontovou a ozónovou úpravou slibuje opravdu dlouho životnost.

Cena: 169,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...