Pračka Amica

12.07.2016 10:31 | Hlavní město Praha | Praha | Bílé zboží | Myčky, pračky

Automatická pračka AMICA AWCA 10 D. Moderní pračka Amica AWCA10D s max. náplní 5kg prádla využívá 15 pracích programů. Pračka AMICA AWCA 10 D patří do energetické třídy A plus. Pračka AMICA AWCA 10 D je vybaveny užitečnou technologií Full Control Assist, která spojuje vyjímečnost funkcionalitu s efektivním a bezpečným provozem i péči o ekologii. Po výběru libovolného programu spotřebič nabídne optimální parametry pro daný druh prádla.Součastně zabrání zvolit nežádoucí nastavení praní. Přehledný panel s LED displejem. Největší předností u praček AWCA 10 D je funkce autoSensor, která volí automaticky množství vody a elektrické energie. Právě proto pračka spotřebuje přesně pouze tolik vody a elektřiny, kolik je potřeba k uskutečnění efektivního pracího procesu. Funkce odložený start umožňuje odložit start mycího procesu až o 24 hodin. Díky tomu můžete využívat například energeticky méně náročný noční režim.

Cena: 2 500,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...