Postýlka vč.komplet doplňků - netřeba nic dokupova

07.07.2016 12:50 | Hlavní město Praha | Praha | 0 | 0

Krásná a kvalitní kompletní sada připravená k okamžitému použití. Není třeba nic dokupovat. Vhodná pro kluka i holku. Barva - béžová. - dětská postýlka Puppolina, Model Olina - olše, stahovací bočnice, 3 polohy výšky roštu (viz první foto) - mantinel Tomi Zebra - nebesa Tomi Zebra se stojánkem - oboustranná matrace - 2x ochranný potah matrace - 2x prostěradlo - přikrývka + polštář pro větší dítě - povlečení na přikrývku a polštář pro větší dítě Tomi Zebra - zavinovačka Tomi Zebra pro novorozence - přebalovací podložka umísťující se na bočnice postýlky Vše velmi málo použité a velmi zachovalé. Vzhledem k velikosti a množství je možné pouze osobní převzetí v Praze (oproti platbě), nebo po dohodě můžeme na vlastní náklady kamkoli dovézt (při platbě předem na účet). Postýlku je možno předat smontovanou, nebo pro přepravu rozebranou na díly v původní krabici (plochá krabice). Další fotky rádi zašleme e-mailem, nebo je také možnost osobní prohlídky před nákupem.

Cena: 4 950,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Načítám, prosím vydržte...