Atypická postel s matrací (velké úložné prostory)

06.07.2016 16:09 | Jihočeský kraj | Prachatice | Domácnost | Postele, matrace

ATYPICKÁ PATROVÁ POSTEL IDEÁLNÍ DO DĚTSKÉHO POKOJÍKU! Postel je vyvýšená a její rozměry jsou 110x200 cm. Součástí postele je rošt a kvalitní matrace z líné pěny. Má mnoho úložných prostor - z jedné strany skříňka ideální na peřiny, deky nebo polštáře. Z přední strany dvě velké skříně (v jedné z nich je i prostor na pověšení oblečení). Pod schody, které mohou sloužit jako police, se nachází ještě malý šuplík. Postel je opravdu ideální do dětského pokojíku - díky úložnému prostoru ušetří spoustu místa. Pokud máte o postel zájem, kontaktujte mě prosím nejdříve přes zprávu.

Cena: 5 900,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.


Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...