Herní konzole Playstation 4 PRO CUH-7016B

15.11.2018 10:02 | Olomoucký kraj | Olomouc | Počítače | Hry, herní konzole

Herní konzole Playstation 4 PRO, Model: CUH-7016B, Výrobce: Sony, Paměť: 1 Tb, Paměť Ram: 8 GB GDDR5, Procesor: x86-64 AMD „Jaguar”grafika: 4,2 TFLOPS, AMD Radeon, 3x USB 3.1,Port AUX × 1, HDMI, SPDIF, LAN 1Gbit, Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac Bluetooth® verze 4.0, Podpora 4K HDR.Mechanika Blu-Ray. Originál zdroj a HDMI kabel, herní ovladač, sluchátko s mikrofonem.

Bez krabice, běžné opotřebení, plně funkční, uvedeno do továrního nastavení.

Cena: 9 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...