Dětský kočárek

08.11.2018 15:34 | Kraj Vysočina | Pelhřimov | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Prodám zachovalý kočárek španělské výroby Casualplay S4 –dvojkombinace. Součástí prodeje je hluboký díl Playmoon a autosedačka Baby Zero-v barevné kombinaci černá-šervená. Technické parametry: ruční brzda na rukojeti kočárku, parkovací brzda na zadních kolech, přední dvojitá o 360° otočná kolečka, 4 nafukovací kola, odpružení zadních i předních kol, výškově nastavitelná rukojeť do 3 poloh, odnímatelná stříška. Součástí je stříška, nánožník, pláštěnka. Hluboký díl je vhodný od narození až do cca 10kg. Jednoduchým nacvaknutím lze umístit na podvozek kočárku, nebo upoutat do auta (schváleno směrnicemi EU i pro přepravu v autě-bezpečnostní pás a záhlavník). Součástí je stříška- s integrovanou síťkou proti hmyzu, nánožník a pláštěnka. Autosedačka (výborný stav) Je vhodná od narození do cca 13 kg. Jednoduchým nacvaknutím lze umístit na podvozek kočárku.

Cena: 5 000,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...