Sportovní kočárek

22.10.2018 17:10 | Karlovarský kraj | Sokolov | Dětské potřeby | Kočárky a nosítka

Golfáč - Svoboda pohybu na každém povrchu. Je dynamický kočárek, který se snadno ovládá jak ve městě, tak při cestách "off-road". Dodává se se vším příslušenstvím, potřebným pro snadné a pohodlné cestování. Součástí kočárku je: stříška, vak na věci, pláštěnka, nánožník, síťovaný košík.
Robustní, plná kola s tlumiči, aby se s kočárkem dobře manévrovalo na všech typech površích. Poskytuje maximální pohodlí pro dítě a maximum funkčnosti pro matku.
Osm dvojitých kol s odpružením. Přední, otočná kola s aretací, brzdičky zadních kol. Hliníkový rám s eliptickými trubkami, díky nimž je kočárek lehký a stabilní.
Kompaktní rám, který se skládá systémem - jako deštník. Rukojeti jsou potaženy měkkým, proti-skluzným materiálem.

Pětibodový pás, polohu sedačky lze nastavit asi do 5 poloh.
Pro děti od narození do 36 měsíců (15kg)
rozložený: šíře 44cm, hl. 80cm, výška 106cm
složený: 112 x 40 x 30 cm
nosnost: 15 kg

Cena: 1 499,- Kč

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...