Knihař(ka), pomocný knihař

09.03.2018 11:50 | Hlavní město Praha | Praha | Práce | Volná místa

Společnost INDIGOPRINT s.r.o. hledá do svého kolektivu pracovníky na pozici Knihař(ka)/Pomocný knihař

Na poznici Knihař předpokládáme zkušenosti s knihařskými činnostmi: sešívání a lepení jednotlivých archů do bloků, a to ručně nebo pomocí sešívacího a vázacího stroje – vazby V1, V8; spojování knižních bloků a hřbetu knihy pomocí disperzního, tavného, reaktivního a polyuretanového lepidla - vazby V2; obsluha bigovacího stroje.
Mezi další pracovní činnosti Knihaře patří: slepování do výsledného tvaru; lepení oboustranných pásek, apod.

Na pozici Pomocný knihař nepředpokládáme žádné specifické zkušenosti, ale ochotu v krátké době naučit se: řezat papír na menší archy pomocí řezacího stroje; obsluhovat stroje na laminování, vyřezávání, gravírování
Mezi další pracovní činnosti Pomocného knihaře patří: balení výrobků do krabic; třídění výrobků podle velikosti, hmotnosti, barvy, obsahu apod., lepení informačních etiket a nálepek na obaly výrobků.

Nabízíme:

Příjemné pracovní prostředí v bezproblémovém mladém kolektivu dynamické a oceňované společnosti - blíže o naší činnosti a úspěších na našich stránkách www.indigoprint.cz .

Zajímavé platové ohodnocení.

Další benefity:

Pracovní doba - osobní přístup při řešení individuálních potřeb;
Sick days;
Stravenky;
Firemní akce.

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *
 

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Váš e-mail *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků
 

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

Cena SMS platbou

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

Cena SMS platbou

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně, přednostně ve všech kategoriích a také náhodně v levém menu téměř na kterékoliv stránce, kde se zobrazují 4 náhodné VIP TOP inzeráty pod sebou.

Načítám, prosím vydržte...