Money transporter - přeprava hotovosti

14.02.2018 15:21 | Plzeňský kraj | Plzeň-město | Práce | Volná místa

Jsme světová jednička v poskytování bezpečnostních řešení. A rozšiřujeme naše řady. Přidejte se k nám do týmu ještě dnes! Možná jste to právě Vy, koho hledáme!

Pro pracoviště v Plzni hledáme vhodné uchazeče na pozici "Bezpečnostní pracovník pro převoz hotovosti".
Náplň práce:

řízení speciálního osobního vozidla
bezpečnostní jištění kolegy
ruční manipulace s břemeny – přebírání, předávání a ukládání hotovosti a cenin
zajištění komunikace s operačním střediskem
obsluha speciálního vozidla, střelné zbraně, spojové techniky
nerovnoměrně rozložená pracovní doba s nepravidelným nástupem

Požadujeme:

ukončené SŠ (min. výuční list)
spolehlivost a čestnost
čistý trestní rejstřík podmínkou
dobrý zdravotní stav (fyzická zdatnost - manipulace s břemeny) podmínkou
zbrojní průkaz sk. D - k výkonu zaměstnání (možno vyřídit po nástupu)
certifikát kvalifikace strážný (možno vyřídit po nástupu - ZPROSTŘEDKUJEME)
řidičský průkaz sk. B (sk. C s profesním průkazem výhodou)

Nabízíme:

perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
příspěvek na stravné
příspěvek na údržbu uniformy
příspěvek 2.000 Kč na pořízení zbrojního průkazu
příspěvek na získání kvalifikace 68-008-E Strážný
benefitní kafeterie
Multisport karta
slevy na produkty a zboží u partnerských společností
mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti práce
odměna 10.000 Kč za doporučení nového zaměstnance
náborový příspěvek ve výši 5.000 Kč

Cena: Dohodou

Správa inzerátu

Pro přechod do zprávy inzerátu zadejte Váš e-mail a unikátní klíč, který Vám dorazil na e-mail při schválení inzerátu.

Nahlaste chybný inzerát

Pokud si myslíte, že se v inzerátu zobrazují nevhodné obrázky či popisy, jedná se o falešný inzerát nebo je jen ve špatné kategorii, můžete ho nahlásit a my to prověříme.
Váš e-mail *
Kategorie
Upřesněte prosím důvod nahlášení inzerátu *

Kontaktujte inzerenta

Jméno a přijmení *
Telefonní číslo
Text dotazu *
Zbývá 500 znaků

ZVÝRAZNĚNÍ

25 Kč

Cena SMS platbou

30 Kč

Zvýrazněním inzerátu se Váš inzerát barevně odliší od běžných inzerátů, tím pádem si ho všimne více lidí. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

TOPOVÁNÍ

69 Kč

79 Kč

Topování inzerátu znamená, že posunete Váš inzerát nad běžné inzeráty a tím pádem ho uvidí mnohem více lidí. Zároveň se u něj zobrazí ikonka PRSTENU DOPORUČUJEME, která zvýší jeho důvěryhodnost. Výhodou také je, že topované inzeráty jsou schvalovány a zveřejňovány přednostně. Tato forma zvýhodnění je vhodná pro všechny druhy inzerátů.

VIP TOP

79 Kč

99 Kč

Služba VIP TOP Vám bude Váš inzerát zobrazovat zvýrazněně a přednostně ve vybrané kategorii i v nadřazené kategorii.

Tvořte obsah na kliknutí
Odměny za sledování videí
Načítám, prosím vydržte...